Β-TECH ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ (ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΤΟΣ 2012)

Αν έχετε οποιαδήποτε ερώτηση σχετικά με το λογισμικό "Αποδείξεις 2011" καταχωρήστε την εδώ

Β-TECH ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ (ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΤΟΣ 2012)

Δημοσίευσηαπό stamatop2012 » Σάβ Απρ 28, 2012 7:56 pm

Καλησπέρα Yiannis, Χρόνια Πολλά και Χριστός Ανέστη !!!

Αρχικά θα ήθελα να σε συγχαρώ για τη δημιουργία του προγράμματος B-TECH Αποδείξεις, καθώς κατά την άποψή μου δεν έχει αναπτυχθεί μέχρι τώρα καμία άλλη εφαρμογή τόσο λειτουργική όσο αυτή !!! ... και είμαι σίγουρος ότι θα συνεχίσεις να έχεις τα πρωτεία !!!

Εκτός από τα Χρόνια Πολλά και τα θερμά συγχαρητήρια μου για την φοβερή δουλειά που έχεις κάνει και μας προσφέρεις, θα ήθελα να σε ρωτήσω αν θα υπάρξει κάποια αναβάθμιση της εν λόγω εφαρμογής, καθώς από την ενημέρωση που έχω, έχει ψηφιστεί το νέο νομοσχέδιο του Υπουργείου Οικονομικών για το αφορολόγητο όριο των 5.000 Ευρώ αλλά και για το ποσό των αποδείξεων, ίσο με το 25% του φορολογητέου ή τεκμαρτού εισοδήματος των φυσικών προσώπων, που θα πρέπει να δηλώσουμε οσονούπω στις φορολογικές δηλώσεις του Οικονομικού Έτους 2012.

Θα περιμένω απάντησή σου.

Με εκτίμηση,
Stamatop2012.
stamatop2012

Re: Β-TECH ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ (ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΤΟΣ 2012)

Δημοσίευσηαπό Yiannis » Τετ Μάιος 02, 2012 4:08 am

Γεια σου Stamatop2012 και σε ευχαριστώ πολύ,

όταν ψηφιστεί το νέο φορολογικό νομοσχέδιο θα βγάλουμε τη νέα έκδοση. Ακόμη δεν έχει ψηφιστεί το νέο φορολογικό νομοσχέδιο. Πιθανότατα έχεις διαβάσει κάποιο άρθρο σχετικά με το τί πρόκειται να υπάρχει σε αυτό και σου έδωσε την εντύπωση οτι πρόκειται για το νέο φορολογικό νομοσχέδιο.
Yiannis
Site Admin

Επιστροφή στο Ερωτήσεις για τις "Αποδείξεις 2011"

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες