ΑΝΑΚΤΗΣΗ ΑΠΟ EXCEL

Αν έχετε οποιαδήποτε ερώτηση σχετικά με το λογισμικό "Αποδείξεις 2011" καταχωρήστε την εδώ

ΑΝΑΚΤΗΣΗ ΑΠΟ EXCEL

Δημοσίευσηαπό Dutch » Πέμ Δεκ 09, 2010 4:43 pm

ΑΓΑΠΗΤΕ,

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΑΨΟΓΗΣ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ ΚΑΙ PROMOTION ΣΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ, ΗΡΘΕ Η ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ.
ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΧΑΛΑΣΕ Ο ΕΝΑΣ ΣΚΛΗΡΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΧΑΘΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΡΑΤΗΣΑ ΕΝΑ COPY ΑΠΟ ΤΟ EXCEL ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ ΣΚΛΗΡΟ ΔΙΣΚΟ.
ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΑΚΤΗΣΩ ΤΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ BACKUP.ZIP.ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΙ ΣΚΛΗΡΟΙ ΔΙΣΚΟΙ ΔΕΝ ΣΕ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΟΥΝ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΠΑΙΞΟΥΝ :))

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Dutch

Re: ΑΝΑΚΤΗΣΗ ΑΠΟ EXCEL

Δημοσίευσηαπό Yiannis » Παρ Δεκ 10, 2010 11:31 pm

Γεια σου Dutch,

Η εφαρμογή δεν έχει τη δυνατότητα εισαγωγής αποδείξεων απο αρχείο excel.

Αν θέλεις στείλε μου ένα pm επισυνάπτοντας το αρχείο excel ώστε να τις περάσω απευθείας στη βάση δεδομένων και να σου τις στείλω.
Yiannis
Site Admin

Δημοσίευσηαπό drakolef » Κυρ Ιαν 02, 2011 1:49 pm

Καλημερα σας και καλη χρονια,

μετα κοπων και βασανων και δυστυχως μη γνωριζοντας την υπαρξη τετοιων προγραμματων εχω συγκεντρωσει τισ αποδειξεις της οικογενειας μου σε ενα αρχειο excel. Δυστυχως , απο οτι βλεπω στο θεμα του forum δεν ειναι δυνατη η εισαγη δεδομενων απο excel στο προγραμμα σας. Θα ηταν δυνατο να με βοηθησετε και εμενα με την εισαγωγη των στοιχειων? θα με βοηθουσε ιδιαιτερα με τον υπολογισμο του φορου και την διαγραφη οσων αποδειξεων δεν εμπιπτουν στο αφορολογητο.

Ευχαριστω πολυ.
drakolef

Δημοσίευσηαπό Yiannis » Δευτ Ιαν 03, 2011 10:54 am

Γεια σου drakolef και καλή χρονιά,

δυστυχώς δεν μπορώ να κάνω την μεταφορά γιατί απαιτεί αρκετό χρόνο.

Για να μη ξαναπλητρολογείς τις αποδείξεις, μπορείς να περάσεις το σύνολό τους σε μεταφορά, όπως περιγράφεται εδώ: http://apodeikseis.dentist.gr/viewtopic.php?f=7&t=25
Yiannis
Site Admin

Δημοσίευσηαπό postlaureagr » Πέμ Ιαν 06, 2011 2:53 pm

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,
ΕΧΩ ΤΟ ΙΔΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ Dutch,
ΣΟΥ ΑΠΕΣΤΕΙΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ PM ΕΠΙΣΥΝΑΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ EXCEL ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΣΤΗ ΒΑΣΗ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ (ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΑΥΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΕΣ ΣΤΟΝ Dutch )
ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΑΜΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΔΙΕΥΚΟΛΥΝΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΞΑΝΑΠΕΡΑΣΩ!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ!
ΑΝΝΑ
postlaureagr

Δημοσίευσηαπό Yiannis » Πέμ Ιαν 06, 2011 5:41 pm

postlaureagr έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,
ΕΧΩ ΤΟ ΙΔΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ Dutch,
ΣΟΥ ΑΠΕΣΤΕΙΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ PM ΕΠΙΣΥΝΑΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ EXCEL ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΣΤΗ ΒΑΣΗ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ (ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΑΥΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΕΣ ΣΤΟΝ Dutch )
ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΑΜΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΔΙΕΥΚΟΛΥΝΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΞΑΝΑΠΕΡΑΣΩ!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ!
ΑΝΝΑ

Άννα, δυστυχώς δεν μπορώ να κάνω την μεταφορά γιατί απαιτεί αρκετό χρόνο.

Για να μη ξαναπλητρολογείς τις αποδείξεις, μπορείς να περάσεις το σύνολό τους σε μεταφορά, όπως περιγράφεται εδώ: http://apodeikseis.dentist.gr/viewtopic.php?f=7&t=25
Yiannis
Site Admin

Επιστροφή στο Ερωτήσεις για τις "Αποδείξεις 2011"

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης