Αλλαγη χρονου

Παρουσίασε το λογισμικό κάποια απρόσμενη συμπεριφορά;
Εντοπίσατε κάποιο λάθος στους υπολογισμούς των στατιστικών;
Καταχωρήστε το εδώ και θα το διορθώσουμε.

Αλλαγη χρονου

Δημοσίευσηαπό Βασιλειος Φ. » Τετ Νοέμ 16, 2011 9:42 pm

Αγαπητε φιλε επανερχομαι μετα απο πολυ καιρο να ζητησω τα φωτα σου.Μεχρι σημερα το 2011 καθως και το 2010 ολα πηγαιναν καλα,κρατουσα μαλιστα και αντιγραφο σε ξεχωριστο σκληρο δισκο για τυχον προβληματα.Ομως ειχα διαπιστωσει οτι ενω οτιδηποτε αλλο εγγραφο επρεπε να το 'στειλω' στον σκληρο δισκο οταν τον συνεδεα,οι αποδειξεις ομως περνουσαν αυτοματα μονες τους απο τα εγγραφα μου στον σκληρο εξωτερικο δισκο.Φυσικα αυτο δεν με ενοχλουσε μεχρι σημερα ομως που 'εχασα' το αρχειο των αποδειξεων απο τα εγγραφα μου και ενω εβαλα τον εξ.σκληρο δισκο για να μεταφερω το αρχειο,διαπιστωσα οτι ειχε χαθει και απο αυτον.Εξηγησε μου σε παρακαλω πως ειναι δυνατον ο εξ.σκληρος δισκος με το που συνδεεται στον υπολογιστη να 'ρουφαει' μονο το αρχειο των αποδειξεων και τιποτα αλλο.Ξερω οτι πρεπει να ξανακατεβασω το λογισμικο σας και να περασω ολες τις αποδειξεις του 2011 απο την αρχη.Επισης εξηγηστε μου πως ενω κατεβαζω το λογισμικο 'αποδειξεις 2011' βρισκω το 'αποδειξεις 2010' στο αντιστοιχο προγραμμα μου.Ευχαριστω για την καταννοηση.Βασιλης
Βασιλειος Φ.

Re: Αλλαγη χρονου

Δημοσίευσηαπό Yiannis » Τρί Νοέμ 22, 2011 5:08 pm

Οι αποδείξεις καταχωρούνται στο φάκελο που βρίσκεται η εφαρμογή και συγκεκριμένα στο αρχείο Database.fdb. Δεν μεταφέρονται πουθενά αλλού αυτόματα.

Εάν έχεις πάρει αντίγραφο ασφαλείας των αποδείξεων μπορείς να κάνεις ανάκτηση.

Το λογισμικό που κατεβάζεις είναι η σωστή έκδοση. Στη συνέχεια κάνε κλικ κάτω αριστερά στο Βοήθεια > Έλεγχος νέων εκδόσεων για να κάνεις αναβάθμιση στη νεότερη έκδοση.
Yiannis
Site Admin

Επιστροφή στο Αναφορά προβλημάτων (Bugs)

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης