Κατηγορίες Εξόδων για εύκολη και αναλυτική καταχώρηση

Έχετε κάποια ιδέα που θα μπορούσε να κάνει το λογισμικό καλύτερο;
Χρειάζεται κάποια λειτουργία βελτίωση;
Εδώ είναι ο κατάλληλος χώρος για να το συζητήσουμε

Η πλήρη λίστα με τις κατηγορίες των δαπανών είναι απαραίτητο να υπάρχει στο λογισμικό. Αν κάποιες κατηγορίες δεν τις χρησιμοποιώ μπορώ να τις σβήσω ή να τις αλλάξω όνομα
5
83%
Προτιμώ να καταχωρήσω εγώ τις κατηγορίες δαπανών που θέλω με το όνομα που εγώ θέλω να τις δώσω και όχι αυτό που προτείνετε
1
17%

Σύνολο ψήφων : 6

Δημοσίευσηαπό pavlos » Πέμ Απρ 01, 2010 10:34 pm

Οι Κατηγορίες Εξόδων για εύκολη και αναλυτική καταχώρηση των αποδείξεων, πρέπει να έχουν την παρακάτω μορφή, διότι τα στατιστικά του B-TECH Αποδείξεις 2010 είναι τα καλύτερα και με διαφορά από όλους τους άλλους και έτσι κάποιος θα έχει πλήρη εικόνα των δαπανών του ώστε να αποφασίζει την μείωση ή την αύξηση κάποιων δαπανών του.
Ενδυση - Αξεσουάρ
Ενδυση - Καλλυντικά
Ενδυση - Παπούτσια
Ενδυση - Ρούχα
Τρόφιμα - Fast Food, Delivery
Τρόφιμα - Super Market
Τρόφιμα - Αρτοποιία, Ζαχαροπλαστείο
Τρόφιμα - Κάβα, Ποτά, Ξηροί Καρποί
Τρόφιμα - Κρεοπωλείο, Ιχθυοπωλείο
Τρόφιμα - Μανάβης, Λαϊκή
(για την πλήρη ανάλυση των κατηγοριών εξόδων μπορούμε να βοηθήσουμε)
pavlos

Re: Κατηγορίες Εξόδων για εύκολη και αναλυτική καταχώρηση

Δημοσίευσηαπό Yiannis » Παρ Απρ 02, 2010 6:42 pm

Έχουμε καταχωρήσει κάποιες βασικές κατηγορίες, ώστε ο/η κάθε χρήστης ανάλογα με τις συνήθειές του να προσαρμόζει τις κατηγορίες καταχωρώντας αυτές που θέλει και τροποποιώντας τες όπως θέλει.

Έτσι, όταν πάει να καταχωρήσει μία καινούρια απόδειξη και να επιλέξει την κατηγορία που αυτή ανήκει, δεν θα εμφανιστεί μία τεράστια λίστα από κατηγορίες για να επιλέξει, αλλά μόνο οι κατηγορίες που έχει καταχωρήσει αυτός/αυτή.

Θα ανοίξω μία ψηφοφορία για αυτό. Νομίζω υπάρχουν δύο επιλογές. Η μία είναι να καταχωρήσουμε τις κατηγορίες στο λογισμικό όπως προτείνεις και η άλλη να καταχωρήσουμε τις κατηγορίες στο site μας ως προτεινόμενος τρόπος καταχώρησης και ονομασίας κατηγοριών ώστε όποιος θέλει να τις καταχωρεί έτσι.
Μάλιστα η δεύτερη περίπτωση μπορεί να υλοποιηθεί άμεσα, οπότε αν έχεις μία συνολική λίστα με τα ονόματα των κατηγοριών ανέβασέ τες σε ένα νέο topic και θα το κάνω sticky.
Yiannis
Site Admin

Επιστροφή στο Προτάσεις για νέες Λειτουργίες και Βελτιώσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης